Sesja rodzinna nad morzem

Sesja rodzinna nad morzem

Ten sezon jest wyjątkowy, obfity w sesje rodzinne nad morzem – jest po prostu inny niż wszystkie dotychczasowe. Jak dla mnie masa podróży, przejechanych kilometrów – dziesiątki dni nad polskim morzem…a powiem Wam, że kocham Bałtyk. Cieszę się z tego czasu – jak pisałem już wielokrotnie. Wielu z Was do mnie wraca – to cieszy najbardziej. Z niektórymi z Was widziałem się po raz pierwszy z innymi drugi, jeszcze innymi po raz trzeci i czwarty. Zawsze milo Was widzieć, zobaczyć jak dorastają Wasze pociechy lub pojawia rodzeństwo. Czas spędzony wspólnie jest zawsze wyjątkowy. Wspominamy, rozmawiamy o wszystkim i o niczym, śmiejemy się, a przy okazji wykonujemy ujęcia jak poniżej ( to taki efekt uboczny). Dzięki sesją rodzinnym nad morzem miałem okazję odwiedzić takie miejscowości jak : Dębki, Jastarnia, Pobierowo, Władysławowo, Ustka, Łeba, Gdańsk… była również Tuchola, z Mariką Maciejem i Leosiem, których fotografowałem po raz XX… Wszędzie tam, znaleźliśmy Nasz skrawek na ziemi, gdzie mogliśmy spędzić ten czas i wykonać estetyczne ujęcia. Generalnie w tym roku sesja rodzinna nad morzem była najczęściej wybieraną przez Was opcją, liczę na to, że za jakiś czas znowu się spotkamy! Dziękuję wszystkim tym, których mogłem poznać, zobaczyć ponownie i życzę Wam wszystkiego co najlepsze. Poniżej przypomnienie jak wyglądała sesja nad morzem oraz sesji rodzinnych z poprzednich lat:

Sesja 1 oraz Sesja 2 a także Sesja 3.

Sesja rodzinna Małgosi, Kamila i małej Hanny.

Sesja rodzinna w Dębkach nad morzem

Sesja rodzinna nad morzemSesja rodzinna nad morzemSesja rodzinna nad morzemSesja rodzinna nad morzemSesja rodzinna nad morzemSesja rodzinna nad morzemSesja rodzinna nad morzem BałtyckimSesja nad morzemSesja rodzinna nad morzemSesja rodzinna Dębki - fotografSesja rodzinna nad morzem w DębkachSesja rodzinna nad morzemSesja rodzinna nad morzemFotograf na sesję rodzinna nad morzemSesja nad morzem fotograffotograf na sesję nad morzemSesja nad morzem - fotografSesja nad morzemFotograf na sesję nad morzemSesja nad morzemSesja rodzinna nad morzemSesja rodzinna nad morzemSesja rodzinna nad morzemSesja nad morzem

Jeśli marzy Ci się sesja nad morzem – daj znać, wspólnie wykonamy arcyciekawą pamiątkę – skontaktuj się ze mną poprzez Facebook, Instagram, lub po prostu napisz maila tutaj. Do usłyszenia, zobaczenia!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *