Anita i Tomek - Chojnice, Hotel Gościniec - fotografie.

Anita i Tomek - Chojnice, Hotel Gościniec - fotografie.

Fotograf

Mimo, że jestem fotografem stacjonującym w Bydgoszczy, często podróżuję do moich Par nawet na drugi koniec Polski. Tym razem udałem się do Chojnic aby fotografować uroczystość Anity i Tomka.

Ślub i wesele – Chojnice

Ślub i wesele Anity i Tomka w Chojnicach był bardzo wyjątkowy pod wieloma względami. Po dziś dzień pamiętam ciągłe uśmiechy gości, rodziców Anity i Tomka i tą pozytywną energię, która biła od wszystkich. Tego się nie zapomina.

 Pogoda tego dnia również dopisała. Dzięki temu podczas zabawy weselnej mogliśmy wymknąć się na kilka minut aby wykonać spontaniczne portrety.

W tym dniu współpracowałem z :

Ceremonia: Parafia Chrystusa Króla w Jeleńczu 

Wesele: Gościniec, Chojnice

Zespół: Elita – profesjonalnie, ciekawy repertuar i granie

Film ślubny: MS Video

 

 

Fotograf Chojnice Fotograf Chojnice Fotograf Chojnice
Fotograf ChojniceFotograf Chojnice Fotograf ślubny Chojnice ślub, wesele w Chojnicach ślub, wesele Chojnice Fotograf Chojnice Fotograf ChojniceFotograf Chojnice Fotograf Chojnice Fotograf Chojnice Fotograf Chojnice Fotograf Chojnice Fotograf Chojnice Fotograf ślubny Chojnice Fotograf ślubny Chojnice Fotograf ślubny Chojnice Fotograf ślubny Chojnice Fotograf ślubny Chojnice hotel gościniec Chojnice
Fotograf na ślub Chojnice wesele hotel Gościniec Fotograf ślubny Chojnice sala na wesele chojnice fotograf na ślub Chojnice fotograf weselny Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice zespół elita Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice fotograf Chojnice najlepszy fotograf w chojnicach fotograf ślubny chojnice artystyczna fotografia ślubna chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice

sesja plenerowa w chojnicach Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice Fotograf na ślub Chojnice

Wszelkie nowości na moim – Fanpage’u

Zapraszam Cię również do obejrzenia reportaży ślubnych z innych miejsc naszego kraju.

One Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *