Fotograf na chrzest

Fotograf na chrzest

Fotograf na chrzest

Fotograf na chrzest jest z Wami w ten dzień aby uwiecznić pierwszy najważniejszy obrzęd – fundament życia chrześcijańskiego. W całe wydarzenie najczęściej zaangażowana jest cała rodzina a rolą fotografa jest wykonanie estetycznych, upamiętniających ujęć, które oddadzą charakter tego dnia.  Jako fotograf ustalam z rodzicami wszystkie detale oraz zakres prac. Całość może uwzględniać przygotowania oraz uroczysty obiad a także zdjęcia portretowe jak i grupowe całej zebranej rodziny. Poniżej prezentuję ceremonię z chrztu świętego, którą fotografowałem w Bydgoszczy – zapraszam.

Zdjęcia z Chrztu.

To było ciepłe, sierpniowe popołudnie w rodzinnym gronie. Sakrament Chrztu Świętego odbył się w Parafii Matki Boskiej Zwycięskiej – Bydgoszcz, zaplanowany uroczysty obiad w Villa Secesja.


fotograf na chrzestfotograf na chrzestfotograf na chrzestfotograf na chrzestfotograf na chrzestfotograf na chrzestfotograf na chrzestfotograf na chrzestfotograf na chrzestfotograf na chrzestfotograf na chrzestfotograf na chrzestfotograf na chrzest

Oczywiście nie był to pierwszy chrzest, który fotografowałem – zapraszam do chrztu Anieli i Sary – jednej z moich Par ślubnych. Jeśli chcielibyście zarezerwować u mnie termin na fotografowanie uroczystości chrztu, poznać ofertę – cenę i zakres prac – zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *