Wesele w Hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy - uroczystość Agaty i Tomka

Wesele w Hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy – czyli ślub Agaty i Tomka

Ogrom detali, wspaniała Para, wyjątkowo piękne miejsca. Tak w skrócie można opisać uroczysty dzień Agaty i Tomka. Kiedy wszystko jest dopięte na „ostatni guzik” i dobrze zaplanowane – tym radość i ekscytacja w tym wyjątkowym dniu jest większa. Miejsca oraz osoby z którymi współpracowałem podczas tego dnia są mi bardzo dobrze znane i szanowane – mogę zdecydowanie ich polecić jako profesjonalistów.

Szczuka Visage – przygotowania ślubne,
Katedra Bydgoska – ceremonia ślubna,
Holiday Inn Bydgoszcz – zabawa weselna,
– plener ślubny w Gdańsku,

Dla mnie jako fotografa takie zestawienie było bardzo sprzyjające i niezwykle ułatwiło realizację reportażu ślubnego. Para wspaniale zadbała o gustowne szczegóły swojej oprawy ślubnej. Fotografując ten ślub czułem, że wszystko przebiega zgodnie z wcześniej ustalonym planem… idealnie! Zapraszam Was do obejrzenia poniższych fotografii z ich ślubu – mam nadzieję, że poczujecie się równie wyjątkowo jak ja podczas dnia reportażu. Nowożeńcom jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego.

P.S.

Jeśli styl artystyczny fotografii ślubnej trafia w Twój gust i jesteś na etapie poszukiwania fotografa na swoją uroczystość – skontaktuj się ze mną wypełniając formularz kontaktowy .

Zapraszam.

Arkadiusz Kubiak – Fotograf

Wesele w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy

3 Comments
  1. Dzień dobry. Chciałabym zapytać czy można już zarezerwować termin na sierpień 2022 roku? Mam na myśli usługę fotograficzną w dniu ślubu. Jaki byłby orientacyjny koszt?

    1. Dzień dobry. Można, jak najbardziej. Cena w zależności od zakresu prac – zapraszam do kontaktu mailowego/telefonicznego aby ustalić szczegóły, które są niezbędne do przedstawienia właściwej oferty.
      Pozdrawiam
      Arek

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *