Oferta

Oferta fotograficzna

Oferta fotografii ślubnej

 

Bardzo lubię tworzyć z moimi Parami wyjątkowe ujęcia a także fajne relacje. Zawsze jestem wdzięczny za informacje zwrotną ponieważ jest to dla mnie siła napędowa, bodziec do działania. Fotografie, które wspólnie stworzyliśmy zapewne już widzieliście w dziale blog na Facebook ale chcę Wam również przedstawić ich opinię bo ta jest najcenniejsza. Oto ostatnie, które otrzymałem:

Ewa & Paweł

 

 

„Szczerze polecamy fotografa! Zdjęcia są genialne! Super światło, ciekawa perspektywa, dzięki czemu zdjęć ślubnych nie można przestać przeglądać. I co mi się jeszcze bardzo podoba – umiejętność wychwycenia drobnych, ale niesamowitych i niepowtarzalnych momentów, przez co zdjęcia są po prostu magiczne. Nic dodać, nic ująć.

 

Marika & Maciej

„Dziękujemy z całego serca, mamy na zdjęciach wszystkie chwile i emocje z tego pięknego dla Nas dnia – zdjęcia są cudowne jesteśmy naprawdę pod ogromnym wrażeniem i będziemy polecać i chwalić gdzie się da!!:) nie mogę się doczekać już przyszłorocznego pleneru, jeszcze raz DZIĘKUJEMY

 

Beata & Paweł

„Piękne zdjęcia, miła współpraca, polecam”

Oferta/zakres:

Sesja narzeczeńska

Reportaż ślubny – przygotowania Panny Młodej/Pana Młodego

Ceremonia

Wesele

Plener ślubny – w dniu ślubu lub innym dniu.

 

Dodatki:

Fotoalbumy, fotoksiążki, odbitki, duże wydruki, pendrive,eleganckie spersonalizowane pudełka, prywatna galeria www.

Rezerwacje

Obecnie trwają zapisy na rok 2019/2020 dlatego jeśli planujecie swoją uroczystość w danym okresie – skontaktujcie się ze mną abym mógł przedstawić ofertę cenową. Chętnie spotkam i poznam się z Wami, rozwieję wątpliwości, odpowiem na nurtujące pytania, udzielę więcej informacji.

Kontakt

 

Telefon: 601-836-108

Email: fotograf@arkadiuszkubiak.pl

Facebook: Arkadiusz Kubiak – Fotografia https://www.facebook.com/fotoskarb

Instagram: https://www.instagram.com/arkadiuszkubiak

Do zobaczenia na Waszym ślubie!