Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania:

 •  Jesteśmy zainteresowani współpracą, czy możemy umówić się na spotkanie ponieważ mamy kilka pytań?

Jeżeli już zapoznaliście się z moimi przykładowymi pracami (Anna & Adam, Agata & Tomasz, Magda & Mirek , Dominika & Adam, Marika & Maciej oraz najnowsze BLOG czy Facebook oraz Instagram), proponuję kontakt telefoniczny, skype lub mailowy + wysłanie oferty z informacjami dodatkowymi.

 • Jak możemy dokonać rezerwacji terminu?

Rezerwacja odbywa się na zasadzie „kto pierwszy” i jeśli Wasz termin jest dostępny, jesteście zdecydowani na współpracę zapraszam na spotkanie. To najlepsza okazja do poznania się oraz rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących współpracy. Podpisanie umowy i wpłata zadatku gwarantuje rezerwację Waszego terminu.

 • Mieszkamy daleko od Bydgoszczy (zagranica), czy możemy zarezerwować termin naszego ślubu mailowo?

Jest taka możliwość. Dodatkowo proponuję jednak alternatywne rozwiązania:

 1. załatwienie formalności poprzez najbliższą rodzinę na spotkaniu osobistym,
 2. poczta tradycyjna.
 • Termin jest zajęty – co możemy zrobić?

Jeśli podpisałem umowę z inną Parą to jedyne co mogę zrobić to zaprosić Was na sesję plenerową, rodzinną, brzuszkową w innym terminie. Dodatkowo na Waszą prośbę mogę podesłać listę fotografów z którymi współpracuję i posiadają wolny termin.

 • Czy fotografujesz tylko w Bydgoszczy i najbliższych okolicach?

Fotografuję wszędzie, gdzie mnie zaprosicie – jednak najczęściej bywam w Poznaniu (Wielkopolska), Gdańsku, Gdyni (Trójmiasto), Kraków, Warszawa.

 • Ile fotografii otrzymamy?

Ilość zdjęć jest ściśle określona wybranym pakietem ślubnym i zależy od liczby godzin fotografowania.

 • Co w przypadku, gdy Twój aparat ulegnie awarii podczas fotografowania na naszym ślubie?

Zawsze posiadam przy sobie minimum dwa aparaty gotowe do pracy.

 • Czy zdjęcia, które otrzymamy od Ciebie będą zabezpieczone przed kopiowaniem.

Nie. Otrzymane zdjęcia możecie powielać i udostępniać znajomym, rodzinie. Dodatkowo cały czas macie galerie www (online) chronioną hasłem dostępną dla Was, znajomych, rodziny.

 • Kto wybiera miejsce sesji plenerowej?

Na początku ustalamy charakter sesji – same miejsca pozostają do wspólnego uzgodnienia lub możecie zdać się na mnie. Preferuję fotografię estetyczną, subtelną, pełną miłości… bez kiczu i tandety.

 • Czy możemy zamówić dodatkowe odbitki?

Oczywiście. Cały czas macie wgląd do Waszej galerii online, która ułatwi wybór dodatkowych fotografii. Dodatkowe fotografie zamówione przez internet zostaną do Was dostarczone pocztą lub kurierem.

 • Bardzo podoba nam się fotoksiążka, która otrzymaliśmy – czy możemy zamówić dodatkowe kopie dla rodziców?

Jest to możliwe – wspólnie ustalamy czy ma to być wierna kopia fotoksiążki, którą otrzymaliście, czy może wydanie w mniejszym formacie, skórze naturalnej lub eko-skórze. Po ustaleniu szczegółów zlecenie jest realizowane o czym Was informuję na bieżąco.

 • Czy posiadasz legitymację z Kurii upoważniającą Cię do fotografowania w Kościele?

Tak – ukończyłem kurs liturgiczny dla fotografów i jestem upoważniony do fotografowania w obiektach sakralnych. Znam obowiązujące tam zasady, które szanuję i przestrzegam ale jednocześnie dokładam wszelkich starań żeby najciekawiej sfotografować Wasze wydarzenie.

 • Zamówiliśmy także dekorację światłem, te światła mają niską temperaturę barową i stanowią wyzwanie dla prawidłowej ekspozycji.

Profesjonalne dekorowanie światłem doda uroku miejscu i zdecydowanie pomoże w uzyskaniu estetycznego efektu finalnego. Mam sprawdzone rozwiązania na fotografowanie w warunkach o obniżonej temperaturze barwowej – jedną z nich jest jest zastosowanie filtrów korekcyjnych (CTO).

 

 

 

 

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *