Sesja rodzinna w Bydgoszczy

Sesja rodzinna w Bydgoszczy

Sesja rodzinna w Bydgoszczy.

Sesja rodzinna w Bydgoszczy, odbyła się całkiem niedawno. Po tym, jak ogłosiłem na swoim Facebookowym fanpage’u oraz Instagramie możliwość rezerwacji sesji rodzinnej – zgłosiło się kilka rodzin. Tym razem ich duża większość odbyła się w Bydgoszczy, latem były to sesje nad morzem, (obejrzeć je możesz między innymi tutaj i tutaj). Były rodziny, które dopiero poznałem. Były również takie, które znalazły się już wcześniej przed moim obiektywem ( i tutaj miłe zaskoczenie), jednak to temat na dłuższy wpis, który prawdopodobnie pojawi się wkrótce. Było mi bardzo miło poznać Was, zobaczyć ponownie. sesja rodzinna Bydgoszcz

W tym roku pogoda bezwzględnie sprzyja, co pozwoliło z dużym wyprzedzeniem rezerwować sesje rodzinne, ślubne i dziecięce. Nawet publikując ten wpis i patrząc za okno – nadal świeci piękne słońce, temperatura na poziomie 15 stopni a mamy przecież listopad.

Wszystkich tych, którzy chcieliby uwiecznić swoją rodzinkę, ozdobić swój dom, mieszkanie estetycznymi wydrukami z Waszych zdjęć – zapraszam do rezerwacji swojej sesji poprzez formularz kontaktowy.

fotograf bydgoszcz

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *