Ślub w Pałacu Komierowo

Ślub w Pałacu Komierowo

Ślub w Pałacu Komierowo

Ślub w Pałacu Komierowo był wymarzonym miejscem Alicji i Michała. Musimy jednak zacząć od początku, gdyż dzień rozpoczął się od ceremonii ślubnej. Dodam, że fotografuję od 10 lat i byłem przekonany, że odwiedziłem już wszystkie możliwe Parafie oraz sale weselne i restauracje w regionie kujawsko-pomorskiem ( i nie tylko), gdzie można zorganizować swoje wesele, uroczyste przyjęcie ślubne czy po prostu uroczysty obiad dla najbliższej rodziny. Dzięki Alicji i Michałowi odkryłem Pałac Komierowo oraz Bazylikę w Koronowie.

Ceremonia ślubna – Bazylika Koronowo

Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Koronowie to miejsce samej ceremonii, które dotychczas było dla mnie nieodkryte. Moim zdanie – miejsce wywarło na mnie wrażenie. Fotografowało się rewelacyjnie, warunki znakomite.

Pałac Komierowo

Pałac Komierowo zlokalizowany jest pod Sępólnem Krajeńskim na skraju Borów Tucholskich. Cechuje go bogata historia związana z rodziną Komierowskich. Jest to niezwykłe miejsce, pałac otacza park ze stawami. W tym miejscu każdy poczuje się naprawdę wyjątkowo. Przebywając tam kilka godzin jako fotograf, poczułem wyjątkowość tego miejsca. Zachwyciły mnie wnętrza rewitalizowanego pałacu ale również obsługa i przepyszne jedzenie. Poniżej kilka ujęć z tych wyjątkowych miejsc.

ślub w bazylice koronowoślub w bazylice koronowoślub w bazylice koronowoślub w bazylice koronowoślub w bazylice koronowofotograf na ślub koronowofotograf na ślub koronowoślub w bazylice w Koronowieślub w Parafii WNMP Koronowoślub w bazylice w Koronowieślub w bazylice w KoronowieŚlub Parafii WNMP KoronowoŚlub Parafii WNMP KoronowoŚlub Parafii WNMP KoronowoŚlub Parafii WNMP KoronowoŚlub Parafii WNMP Koronowoślub w pałacu komierowouroczystość ślubna pałac komierowoślub Pałac Komierowoślub w pałacu komierowoślub w pałacu komierowoślub w pałacu komierowoślub pałac komierowoślub pałac komierowoślub pałac komierowoślub pałac komierowoślub pałac komierowoślub pałac komierowoślub pałac komierowoślub pałac komierowoślub pałac komierowoślub pałac komierowoślub pałac komierowoślub pałac komierowoPlener ślubny Pałac komierowoPlener ślubny Pałac komierowoŚlub w Pałacu KomierowoPlener ślubny Pałac KomierowoPlener ślubny Pałac KomierowoPlener ślubny Pałac KomierowoPlener ślubny Pałac Komierowoślub w Pałacu komierowoŚlub w Pałacu Komierowo

Rezerwacji swojego terminu ślubnego możesz dokonać kontaktując się telefonicznie bądź mailowo tutaj. Jeśli chcesz podejrzeć nad czym obecnie pracuję obserwuj mnie na Facebook oraz Instagramie.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *